MENUX
Phone +48 22 487 53 70

Contact form

Get to know the benefits for your employerPhone +48 22 487 53 70

Fast registration

Edukacja

Uniwersytet Śląski w Katowicach

– magister filologii angielskiej

 

Szkoła Główna Handlowa – studia podyplomowe w zakresie kompetencji negocjacyjnych i psychologicznych w firmie

 

SDA Bocconi (Mediolan) – 2-letni kurs (program MBA) w ramach programu “Młode Talenty” Banku Pekao SA

 

Akademia Ryzyka banku UniCredit – 2-letni program dot. aspektów wyceny ryzyka w bankowości

 

Nauczanie języka, aspekty związane z tłumaczeniami, a także praca z ludźmi zawsze były moją pasją. Posiadam dużą wiedzę z zakresu nauczania języka oraz znam min. specjalistyczną terminologię biznesową, wobec tego mogę także uczyć języka biznesu. W nauczaniu języka stawiam na bezpośredniość, dobry kontakt z uczniem i indywidualne dopasowanie nauczania do każdej osoby.

 

Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze bankowości zdobyte podczas pracy w banku. W trakcie mojej pracy, oprócz wykonywania zawodu audytora, koordynowałem także pracę funkcji audytu w 10 spółkach zależnych banku.

 

Przez ponad 5 lat odpowiadałem także za proces tłumaczeniowy wszystkich dokumentów w departamencie audytu.

 

Moim dodatkowym zajęciem w latach 2007-2017 było prowadzenie własnej firmy tłumaczeniowej. W trakcie tej pracy zdobyłem ogromne doświadczenie dotyczące specjalistycznej wiedzy z zakresu języka angielskiego stosowanego w bankowości i finansach.

 

Posiadam także doświadczenie w pracy jako wykładowca akademicki i nauczyciel języka angielskiego, które zdobyłem prowadzać zajęcia z Business English dla studentów zaocznych w Akademii Leona Koźmińskiego (najlepsza polska uczelnia ekonomiczna) w latach 2005-2018 oraz w Cambridge School of English.

 

Obecnie jestem także wykładowcą języka biznesu w European School of Economics w Mediolanie.